Pincér állás egy osztrák szállodában

Ingyenes szállással, és étkezéssel, havi NETTÓ 1700-1850 € + borravaló + 13. havi + nyaralási pénz

Munkakör:
– Ebéd: étlapról rendelés. Felszolgálás, megterítés, lepakolás, stb.
– Vacsora: szintén étlapról, de többnyire max. 3 féle fő ételből lehet választani.
– Büfé asztal felépítése. sajtok, saláták, stb.

Munkaidő:
Heti 6X9 óra osztott műszakban
– A 9 óra ezekből adódik össze, lehet, hogy csak reggeli és vacsorán dolgozik, lehet mindhárom.

Fizetés:
– A fizetés gyakorlattal: Nettó 1850 € + jatt és részarányosan 13. havi fizetés + nyaralási pénz
– Ha még nem dolgoztál pincérként, de most jöttél ki a vendéglátós suliból: Nettó min. 1700 € + jatt és részarányosan 13. havi fizetés + nyaralási pénz
– Osztrák bejelentés

Elvárások:
– Kommunikáció képes német nyelvtudás

Szállás:
– Szállás nyáron 1 ágyas szobában, téli szezonban 2 fő/szoba. 100m-re van a szállás a munkahelytől. Kocsibeálló is van, de autó nem szükséges.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Jelentkezni az alábbi linken található jelentkezés lap kitöltésével lehet:

A lehető leggyorsabb ügyintézés és a mihamarabbi munkába lépés érdekében, foglalj időpontot személyes tájékoztatóra az alábbi linken MOST:

A csoportos interjún/tájékoztatón mire számíthatsz?
Kollégánk részletes tájékoztatást ad arról, hogyan működik a Pensum-on keresztül a németországi munkavállalás. Milyen konstrukcióval tudunk együttműködni, hogyan néz ki a munkaszerződés, mire lesz szükség a munkába lépéshez, kiutazásról, lakhatásról részletesen (ezek szervezésében teljes körű segítséget tudunk nyújtani) és az első lépésekről. Elhangoznak a csoport számára érdekes munkalehetőségek és tájékoztatást ad a kiválasztás folyamatáról is. Az interjú során/a tájékoztató végén egy adatlapon kell majd megadni a főbb adatokat és szempontokat, majd egy egyszerű tesztet kell megírni, melyben alapkészségeket ellenőrzünk.