Álláslehetőség a veszprémi McDonald’s étteremben

Dolgozzon főállásban a világ legnagyobb étteremláncának veszprémi üzletében!

Dolgozzon FŐÁLLÁSBAN a világ legnagyobb étteremláncának veszprémi üzletében!

Feladatok: vendégek kiszolgálása, rendelés felvétel, éttermi háttérmunka (szendvicskészítés, krumpli sütés), pénztárkezelés, takarítás

Amit kínálunk:
✅ rugalmas munkaidő, havi egy garantált szabad hétvége
✅ kezdő bér: bruttó 1400 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)
✅ ingyenes személyzeti fogyasztás és 20%-os vásárlási kedvezmény
✅ előny: gyorsétteremi területen szerzett tapasztalat

Mi a különbség a munkára jelentkezés és a beiratkozás között?

Ha egy hirdetésünkre JELENTKEZEL, abból tudjuk, hogy hol szeretnél dolgozni.

Az itt megadott elérhetőségeiden tudnak keresni kollégáink a munka részleteivel kapcsolatban.

A munkába állás feltétele viszont az iskolaszövetkezeti tagság, aminek az első lépése a BEIRATKOZÁS.

A beirakozás második lépése pedig a szerződés aláírása az ügyfélszolgálatunkon.